مطالب مرتبط:

تهوع و استفراغ بارداری، چگونه پیشگیری کنید؟

در بیش از نیمی از بارداری ها ، تهوع و استفراغ رخ می دهد، البته بیشتر حالت تهوع است تا استفراغ.

محاسبه هفته چندم بارداری، چگونه؟

اگر من باردار باشم، الان در هفته چندم هستم؟

علت بی تفاوتی شوهر، روانشناسی رابطه

شوهرم به خواسته های من اهمیت نمی دهد، علتش چیه؟

علت بی نظمی پریودی، نکات مهم

مجرد هستم عادت ماهانه ام یک هفته عقب افتاده دل درد دارم اما عادت نشدم.

علت خیانت شوهر، نباید جدا شوم؟

ترک کردن زندگی در این مواقع به معنای خالی کردن میدان برای فرد جدید است و از دست دادن کلیه چیزهایی که در این چند ساله کسب کرده اید.

علت ارضا نشدن مرد، حین رابطه زناشویی

چرا هنگام رابطه زناشویی ارضا نمی شویم؟

اختلاف سنی در ازدواج، یک سال خوبه؟

واقعیت این هست که این میزان تفاوت سنی آنقدر زیاد نیست که بخواهد تناسب ها را چه در ظاهر و چه در نگرش ها بر هم بزند.

علائم زگیل تناسلی، مبتلا شده ام؟

روی آلت تناسلی بالاتر از دهانه واژنم یه برجستگی ایجاد شده، زگیل دارم؟

علت سرطان پستان، وقتی مردان مبتلا میشوند

مردان در معرض ابتلا به سرطان پستان هستند و نباید بی تفاوت از کنار آن عبور کنند.

درمان فیبروآدنوم با دارو، نکات مهم

فیبروآدنوم پستان دارم آیا افزایش یا کاهش استروژن در روند بیماری تأثیری دارد یا نه؟

رنگ اندام تناسلی مردان، علت تیرگی

روی سر آلت تناسلیم لک تیره در یه قسمت و دو تا لک کوچیک ایجاد شده است.

تپش قلب در بارداری خطرناک است؟

گاهی دچار تپش قلب و سردرد می شوم و اشتهایم هم نسبت به قبل از بارداری کمتر شده.

سونوگرافی در دوران بارداری، تعداد مجاز چنده؟

انجام بیش از حد سونوگرافی می تواند مضر باشد.

زخم دهانه رحم چگونه درمان میشود؟

خونریزی زیاد بعد از نزدیکی داشتم. زخم دهانه رحم دارم و نمی خوام فریز کنم.

گریه زیاد نوزاد، نشانه گرسنگی است؟

نوزادی دارم با وزن تولد 3کیلو و الان که سه ماهشه وزنش 5200 گرمه حدود یک هفته میشه که همش گریه میکنه شیرکم میخوره و تعداد دفعات مدفوعش یه کم زیاد شده.

چه مواد غذایی باعث سقط جنین میشه؟

چه مواد غذایی و یا چه عواملی به طور جدی سبب سقط جنین می شوند؟

تغذیه نوزاد با شیر خشک، وسایل لازم

رژیم غذایی نوزاد و شیرخوار باید از نظر کالری و مواد ضروری مانند آب، پروتئین، املاح و ویتامین ها کافی باشد تا رشد جسمی کودک تامین گردد.

تکه های سفید در مدفوع نوزاد، مربوط به تخم مرغه؟

من از زمانی که زرده تخم مرع واسه پسرم که تازه وارد هشت ماه شده شروع کردم حدود چهار روز هست هر روز یه تیکه کوچیک دادم تو مدفوعش یه تیکه های سفید هست ایا طبیعیه؟ ...

برنامه غذایی دوران بارداری، فست فود بخورم؟

خوردن غذاهای چرب و فست فود را کنار بگذارید و بیشتر گیاهان، غلات و ماهی را در برنامه غذایی خود بگنجانید.

تولد نوزاد کم وزن، در بارداری پیشگیری کنید

دوران بارداری برای زنان و فرزندان آنها بسیار حائز اهمیت است و خانواده باید به صورت ویژه نسبت به این مسئله حساسیت داشته باشد.

"ما دکتر" و دو به یاد داشته باشید آنچه دیگر

«ما دوقلوییم» و دو یاد داشت دیگر

مورد خورشید "ما دکتر" و دو دیگر یادداشت ها و > اجتماعی و فرهنگی - این باید شب پس از. حمل آن را با من در یک جای خوب. متوقف کردن این روز در جلسه شورای نمایندگان. وجود افسردگی است. مثل یک چینی مثل من. نه با آتش بس است. دوقلو خدمات. مثل مادر من و اقدس است. آقا نصرت. كلاس دوم كه بودم، دو تا زهرا توي كلاسمان بودند كه دوقلو بودند. من و كصير هم دوقلو هستيم، مثل دوقلوهاي افسانه‌اي. مثل سه تفنگدار. «سميرا» دختر نوجواني است كه با پدر، مادر و دوست خيالي‌اش، «كصير» زندگي مي‌كند. كصير و سميرا دوستان خوبي براي هم هستند، اما خانواده‌اش اين را قبول ندارند؛ چون مجبورند هزينه‌ي زيادي براي درمان دخترشان بدهند و هروقت مهمان مي‌آيد،‌ او را توي اتاق حبس كنند. به همه‌ي اين دردسرها، گم‌شدن مادربزرگ خيالاتي سميرا را هم اضافه كنيد... اگر مي‌خواهيد بيش‌تر در جريان ماجراي خيال‌انگيز سميرا باشيد، داستان «دختري كه نبود» را بخوانيد. اين كتاب را «هادي خورشاهيان» نوشته و نشر افق (66413367) در 104 صفحه با قيمت 7500 تومان آن را منتشر كرده است.   تلفن‌هايي كه حادثه مي‌سازند! فكر كردم مي‌توانم در مدتي كه منتظرم چيزي بخوانم، اما همه‌ي آن‌ها كتاب‌هاي تاريخ بودند. بعد روي يكي از قفسه‌ها مجله‌ي كميكي ديدم و براي برداشتنش دست دراز كردم، اما اتفاقاً انگشت‌هايم به كتابي خورد كه دور از ديد، افقي قرار گرفته بود. كتاب لغزيد و روي بازوانم افتاد. ديدم دارم به جلد آن نگاه مي‌كنم. نام كتاب‌، خانه‌هاي جن‌زده‌ي دوران اليزابت بود. «كلبه‌ي نحس»، «رؤياي هولناك هريت» و «تلفن مرده‌ها» نام سه داستان ترسناكي است كه در اين كتاب مي‌خوانيد. داستان‌هايي درباره‌ي كلبه‌اي كه تمام صاحبان قبلي‌اش به‌طرز عجيب ‌و غريبي مرده‌اند، رؤياي وحشتناكي كه هريت ‌مي‌بيند و لحظه‌شماري مي‌كند تا زودتر بيدار شود و تلفن‌هايي كه پشت سر هم حادثه مي‌سازند. كلبه‌ي نحس را «آنتوني هوروويتس»، استاد بي‌نظير نوشتن داستان‌هاي ترسناك براي نوجوانان، نوشته است. اين كتاب با ترجمه‌ي «گيتا گركاني» توسط نشر آواي روزان (88886747) در 89 صفحه و با قيمت هفت‌هزار تومان منتشر شده است.   كي از همه خفن‌تره؟ اگه مايلز باهاش دست مي‌داد، همه‌چي تموم مي‌شد، ديگه فقط رفقاي مدرسه نبودن،‌ مي‌شدن رفقاي واقعي. مايلز يه نگاه درست حسابي به پسر روي سينك انداخت. تا حالا هيشكي رو مثل اون نديده بود: يه نشان‌انداز پاچه‌خوار با ذهن يه خرابكار تمام‌عيار! يه رؤياپرداز! يه آدم عجيب‌غريب! آيا مايلز مُرفي واقعاً دلش مي‌خواست رفيق يكي مثل نايلز اسپاركس بشه؟ «مايلز» به مدرسه‌ي تازه‌اي رفته است و از آن‌جايي‌كه هميشه به حقه‌بازي معروف بوده، دلش مي‌خواهد در اين مدرسه هم حقه‌بازترين آدم باشد؛ اما چيزي مانع او مي‌شود. درست فهميديد! «نايلز» حقه‌باز ديگري است كه در اين مدرسه درس مي‌خواند.  هر يك از اين دو براي اين‌كه ثابت كند از همه حقه‌بازتر و خفن‌تر است، ناچار مي‌شود دست به كارهاي عجيب ‌و غريب و خنده‌داري بزند. «دوتا خفن» را «مك بارنت» و «جوري جان» نوشته‌اند و «كوين كورنل» آن ‌را تصويرگري كرده است. اين كتاب 220 صفحه دارد و نشر پرتقال (02163564) آن را با ترجمه‌ي «اميرحسين دانشوركيان» با قيمت 15هزار تومان روانه‌ي بازار كتاب كرده است.