مطالب مرتبط:

از پوشک گرفتن کودک، چطوری بفهمیم وقتشه؟

خیلی از بچه ها عادت ندارند توالت داشتن خودشان را به پدر و مادرشان خبر دهند و آموزش این بخش مهم زندگی هم به کودکان بسیار دشوار است، ولی با دانستن راه و روش درست آن می توانید به کودکتان دستشویی رفتن را آموزش دهید. ...

بهترین پوره برای نوزاد، یاد بگیرید

هیچ چیز ساده تر از درست کردن پوره میوه و سبزیجات تازه برای کودکان نیست. اما کدام مواد غذایی را می توان برای نوزادان پوره کرد؟

علل کابوس دیدن کودکان

کابوس ها معمولا حالت هایی هستند که برخلاف وحشت های شبانه برای کودک و والدین نیز مشکلاتی را ایجاد می کند و این کابوس ها ناشی از اضطراب و نگرانی های کودک بوده و واکنشی نسبت به رویاهای ترسناک است. ...

چگونگی آموزش دین به کودکان

فرزندان ثمره عمر و زندگی ما هستند و به دلیل ارزش و بهایی که برای آنها قائلیم بهترین امکانات و توانایی های خود را به کار می گیریم.

حساسیت به پروتئین گاوی در نوزادان، چه علائمی دارد؟

علایم حساسیت به پرتئین شیر گاو در نوزادان چیست؟وجود اگزما در صورت به تنهایی میتواند نشان دهنده حساسیت به پرتئین شیر گاو باشد.

علت بی نظمی پریودی، نکات مهم

مجرد هستم عادت ماهانه ام یک هفته عقب افتاده دل درد دارم اما عادت نشدم.

علت خیانت شوهر، نباید جدا شوم؟

ترک کردن زندگی در این مواقع به معنای خالی کردن میدان برای فرد جدید است و از دست دادن کلیه چیزهایی که در این چند ساله کسب کرده اید.

علت ارضا نشدن مرد، حین رابطه زناشویی

چرا هنگام رابطه زناشویی ارضا نمی شویم؟

اختلاف سنی در ازدواج، یک سال خوبه؟

واقعیت این هست که این میزان تفاوت سنی آنقدر زیاد نیست که بخواهد تناسب ها را چه در ظاهر و چه در نگرش ها بر هم بزند.

دانستن مسائل زناشویی، چگونه یاد بگیرم؟

مدتی است که خواستگاران زیادی با موقعیت های عالی دارم و خودم هم دوست دارم ازدواج کنم ولی متاسفانه چون هیچ اطلاعی از مسایل زناشویی ندارم، رد می کنم، چی کار کنم؟ ...

عفونت ادراری در زنان، راه درمان قطعی

چند سالی هست که مکرر عفونت ادراری می گیرم، چطور میشه از این حالت جلوگیری کرد؟

افزایش قدرت باروری، چگونه؟

محققان دانشگاه هاروارد دریافتند جایگزین کردن روزانه یک وعده گوشت با یک وعده پروتئین گیاهی مانند حبوبات، آجیل و ... میتواند باروری را تقویت کند.

حرکت نکردن جنین، علت چیست؟

از اول هفته ۱۷ دیگه بچه حرکت نمی کنه. دلیلش چیه؟

رابطه بدون دخول، قرص اورژانسی بخورم؟

5 هفته پیش رابطه داشتم اما کامل نبود. آب منی وارد نشد. آیا حامله ام؟

حالتهای اولیه بارداری، کی نمایان می شود؟

ممکنه بعداز دو روز اقدام به بارداری خانم حالتهای بارداری را داشته باشد؟

برای اینکه پسر دار شویم چه کنیم؟

دارویی وجود داره برای تعیین جنسیت که پسر بشه؟

تغذیه نوزاد با شیر خشک، وسایل لازم

رژیم غذایی نوزاد و شیرخوار باید از نظر کالری و مواد ضروری مانند آب، پروتئین، املاح و ویتامین ها کافی باشد تا رشد جسمی کودک تامین گردد.

سردرد در دوران بارداری، پرهیز غذایی

سردردهای حاملگی معمولا مشکل مهمی نیستند، می آیند و می روند، فقط مادر باید مراقب باشد.

چسبندگی جفت در دوران بارداری، کنار آمدن با این مشکل

کسب اطلاعات لازم در مورد چسبندگی جفت باعث کاهش نگرانی شما خواهد شد.

کفش کتانی

کفش های کتانی

داستان کفش و > کار در این بازی باز کردن درب و گفت: "در راه که می گفت: خود را به romarin است. پرت, ما در این بازی! آرام, شوهر, اجازه دهید آن صورت, آن را به شما است." با اضطراب نگاه کرد و گفت: "خوب نگاه کنید! شما می دانید من آن را دوست دارم!" آره حق با شماست!! تا ستاره آنها نیاز دارید. ناگهان مانند یک خط است که نامطلوب عمل. ببینید. - چه می توانم انجام دهم ؟ - این ؟ ... آه. - می دانم. کفش او است ؟ - چیزی. ... چیزی... - چرا عشق است برای شما ؟ مي‌دوني اين کفش کيه يا نه؟ سريع جواب دادم: «نه!» لنگه‌ي ديگر کفش را هم بيرون کشيد. بعد به خودش گفت: «ما که از اين کفش‌ها نداشتيم.» نگاهش دوباره چرخيد روي من. هول شدم و گفتم: «مال سانازه.» - ساناز؟ - مي‌گم شايد مال ساناز باشه. - هفته‌ي پيش واسه‌ي ساناز کفش خريدم. کفش‌هاي ساناز را از جاکفشي بيرون کشيد و گفت: «ايناهاش!» کمي فکر کرد و گفت: «تازه! اين‌ها پسرونه است.» - چيزه... شايد مال هم‌سايه‌هاي طبقه‌ي بالاست و افتاده دم در خونه‌مون. منم اشتباهي گذاشتم توي جاکفشي! - راست مي‌گيا! چادرم رو بده ببرم بدم بهشون! - نه نه! بذار دم در. اگه مال اون‌ها باشه مي‌آن برمي‌دارن. شايد مال يكي ديگه باشه. مامان گفت: «آره آره...» و کفش‌ها را گذاشت جلوي در. فوري دويدم توي اتاق و لباسم را عوض کردم. کوله‌پشتي را انداختم روي دوشم. بلند داد زدم: «مامان من يه‌سر مي‌رم بيرون!» کفش‌هاي کهنه‌ام را بيرون کشيدم و پوشيدم و کفش‌هاي جلوي در را توي کوله‌پشتي چپاندم. تا خانه‌ي هم‌كلاسي‌ام سهيل دويدم. دستم را گذاشتم روي زنگ. چند دقيقه بعد سهيل آمد دم در. کتاني‌ها را بيرون کشيدم و گفتم: «کفش‌هات مال خودت. تقلب نمي‌رسونم!»   مهسا منافي خبرنگار جوان از اسلامشهر عكس: سارا ضيايي خبرنگار جوان از تهران